Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Až se ucho utrhne

14. 03. 2015 12:23:33
Ano, západní společnost se chytila do pasti své vlastní benevolence. Pod rouškou práv a svobod jsou vyzdvihovány menšiny a pošlapávána práva a svoboda většiny. Útočník a agresor je ve výhodě oproti napadenému, přistěhovalec oproti místnímu, cizí investor proti domácímu, vlastně je ve výhodě kdokoliv, kdo je cizí nebo nějak úchylný, ale hlavně když je odjinud.

Cizincům je dáván mnohem větší prostor, než by bylo přípustné a žádoucí pod průhledným pláštíkem, který se zove „boj proti nesnášenlivosti a xenofobii" , ale ve skutečnosti je to jen obyčejný projev oikofobie* aktérů pozitivní diskriminace cizích a nepřátelských elementů, kterým je díky nim dáván mnohem větší prostor a podpora, než je dávána místním většinovým, nekonfliktním lidem, firmám, podnikatelům a řadovým občanům. Ano těm, kteří se provinili prostě jen tím, že nevyčnívají z řady nějakou tou zvláštností nebo úchylkou, jsou tu naneštěstí doma a jejich největší trestaná chyba je slušnost a snaha žít v souladu se zdravým rozumem a živit se vlastní prací. Ti si podle současných sluníčkových kavárenských politiků nezasluhují pozornost a podporu, tedy ano, zaslouží si pozornost, ale to jen a pouze v případě, že je zase potřeba někoho odřít o další daně, nebo se opět hledá nějaký ten chudák, který tu cizí jinakost zase zaplatí nebo na ni doplatí.

Typické jsou třeba investiční pobídky, na které místní podnikatel nedosáhne, ale přivandrovalá firma je dostane jako mávnutím kouzelného proutku. Od pozemku za korunu až po daňové prázdniny či všemožné dotace a podpory. Jiný případ je třeba ochrana identity zločinců a na druhé straně pošlapání práv jejich obětí. Pozitivní diskriminace menšin a skutečná diskriminace většiny, která z ní automaticky plyne. Nebo dále benevolence k agresivním a nesnášenlivým skupinám obyvatel a neadekvátní trestání kohokoliv, kdo projeví jen náznak nesouhlasu s touto nepřípustnou praxí.

Glorifikace a omlouvání z podstaty agresivního a nesnášenlivého náboženství a ideologie, kde je agresivita a nesnášenlivost jakoby zneviditelněna, neb se aktuálně nehodí to připomínat a naopak přehlížení a despekt k morálním základům celého vyspělého západního světa, kdy se na křesťanství hledají jakékoliv chyby jako záminka k trvalému odsuzování všech, kdo mají úctu a respekt k základním přirozeným morálním hodnotám. V neposlední řadě pak stavění homosexuality na piedestal společnosti a snahy o její zrovnoprávnění s manželstvím a naopak postupný rozklad jak ekonomiky tak morální a faktické podpory klasické rodiny, kdy efektivnější je podle platných zákonů oficiálně raději skutečné manželství vůbec nelegalizovat.

Nelze přehlédnout jakou důležitou roli pro budoucnost hraje ochrana dětí před domnělým násilím a „nepříznivým“ výchovným působením rodičů a to až tak, že vynucované „ochranné“ kroky společnosti řízené pachateli dobra způsobují obrovské škody na psychice dalších generací, kterou lze velmi často v důsledku absence přirozeného hodnotového řebříčku nazvat „generací spratků“, která se etabluje zvláště na sever od české kotliny.

Sdělovací prostředky pak pod taktovkou stejných lidí vytvářejí ve společnosti ty správné nálady, kdy je nepřípustné například informovat o kořenech kulturního původu útočníků a zločinců, pokud se to díky pozitivní diskriminaci nehodí, ale naopak jsou tyto zdůrazňovány v jiných případech, aby většinová společnost získala pocit viny a potřebu si sypat popel na hlavu. Je-li vypálena mešita žhářem, je tato skutečnost náležitě v hlavním vysílacím čase několikrát zdůrazněna, abychom se pak vůbec nedozvěděli, že za srovnatelný čas bylo na stejném území vypáleno několik desítek kostelů, natož aby se jen slůvkem zmínilo, kdo za to může. Je nám do hlavy vtloukán protest několika desítek pomatených multikulturních demonstrantů, aby statisícové demonstrace odehrávající se u našich sousedů v témže čase byly zcela pominuty, protože to není ten správný sluníčkový apel.

Je naprosto běžné, až by se dalo napsat příznačné, že činy pachatelů dobra přinášejí přesně to ovoce, proti kterému tak velkohubě bojují. Téměř je to pravidlem, že sluníčkové kroky jsou veskrze kontraproduktivní. Tedy jejich boj proti nenávisti produkuje ještě větší nenávist, jejich boj proti nesnášenlivosti podporuje mnohem větší nesnášenlivost, pozitivní diskriminace produkuje ještě větší diskriminaci, dotace podnikání likviduje samotné podnikání a svobodný trh a tak dále a tak dále. Nekonečná a stále se opakující kontraprodukce. A vždy, když už je na bíledni, co se stalo, vždy se uhne jinam a hledá se viník jinde, než kde skutečně je, tedy ti sluníčkoví pachatelé dobra za to nikdy nemohou, protože to vždy mysleli dobře.

Toto a další a další chyby jsou stále dokola opakovány a multiplikovány v celé naší takzvané západní civilizaci, aby pak nakonec ve svém důsledku zapříčinily úpadek nebo dokonce existenční zánik takto postižené společnosti. Čím později, tím bolestněji to nastane. Každá z těchto chyb nemá většinou za následek úplné selhání systému, ale spolu tvoří nepříznivý synergický efekt, který se prostě jednoho krásného dne neodvratně projeví. A ten den se neúnavně blíží tak, jako okamžik, „až se ucho utrhne“.

Pro někoho to zajisté bude překvapením, ale ono se ve skutečnosti stačí jen pozorně porozhlédnout okolo sebe a vnímat narůstající rozpory a pochopit, že nějak není chuť a vůle jim zabránit, ba právě naopak. Pachatelé dobra to asi dovedou až do hořkého konce a po celou dobu této smutné cesty budeme poslouchat jejich rétorická cvičení na téma „jak to oni dělají dobře“ a „ jak jsou všichni ostatní netolerantní“ a myslím, že oni nikdy nepochopí vlastní lví podíl na tom, co nastane. Skutečně to necháme tak?

* Oikofobie - odpor k domácímu a vlastnímu, přímo programová nenávist vůči vlastním kořenům a prostředí

Autor: Pavel Kolář | sobota 14.3.2015 12:23 | karma článku: 34.98 | přečteno: 1189x

Další články blogera

Pavel Kolář

Nová budovatelská hesla a přísloví:

Čas nezastavíš, prostě se ta lidová tvořivost nějak projevit musela. Tak vzhůru do toho a dobře se bavte.

11.10.2017 v 8:33 | Karma článku: 12.04 | Přečteno: 364 | Diskuse

Pavel Kolář

Realista č. 11 v JMK

A pan cenzor si může víte co. A prý musí obsahovat 120 znaků. Nesnáší mne kvůli etudám, viz historie.

10.10.2017 v 23:23 | Karma článku: 3.29 | Přečteno: 93 | Diskuse

Pavel Kolář

Volby v několika číslech

V České republice je zhruba 8 425 000 lidí, jenž mají volební právo pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky.

22.8.2017 v 13:43 | Karma článku: 16.94 | Přečteno: 629 | Diskuse

Pavel Kolář

Absurdistán2

Myslíte si že absurdistán , co jsem popsal včera, nemůže být absurdnější? I to se velice mýlíte. Realita překonává očekávání.

13.7.2016 v 20:13 | Karma článku: 30.41 | Přečteno: 1287 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Jan Pražák

Stručný vzkaz všem nevolícím voličům

Je známým faktem, že nízká volební účast nahrává extrémistickým subjektům. Proč? Protože otrávený umírněný volič se na to prostě vykašle, kdežto naštvaný příznivec extrémistů jde a na just jim to tam hodí.

20.10.2017 v 18:39 | Karma článku: 17.89 | Přečteno: 488 | Diskuse

Jaroslav Čejka

Zvítězí pravda a láska, anebo lež a nenávist?

Kdyby bookmakeři přijímali sázky na odpověď na otázku v titulku, vsadil bych směle na vítězství lži a nenávisti. Proč? Protože lídři všech favorizovaných stran nám předváděli především lži, nenávist a osočování svých protivníků.

20.10.2017 v 16:13 | Karma článku: 19.16 | Přečteno: 691 |

Alena Kulhavá

Moji deváťáci zůstali jak opaření stát, když vešli do krypty, kde zahynul Gabčík a Kubiš

Jindy velmi rozverní, na holky, fotbal (ale už i společenské dění a svět) orientovaní habáni zůstali stát, mě i některým z nich zamrazilo a ukápla slza. Proč?

20.10.2017 v 14:55 | Karma článku: 30.34 | Přečteno: 1073 |

Jakub Kouřil

Žebra a maso České republiky

V průběhu plánovaného drancování a vysávání České republiky, už není z čeho brát. Žijeme v prázdné skořápce, v transitní zemí, přes které se přehnalo hejno kobylek. Za sebou zanechaly mezinárodní úmluvy, obchodní smlouvy, zákony..

20.10.2017 v 14:03 | Karma článku: 15.36 | Přečteno: 525 | Diskuse

Tomáš Gayer

Předvolební pohledy 13. - Den, kdy konečně zvítězila pravda a láska....

Podlední díl z cyklu Předvolební pohledy: Tentokrát, jak bude vypadat den, kdy konečně zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí....

20.10.2017 v 11:46 | Karma článku: 18.45 | Přečteno: 436 | Diskuse
Počet článků 133 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3827

Dalo by se tvrdit, že otázka života vesmíru a tak vůbec již byla nejen zodpovězena a pár let to už je.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.